Za miesiąc rusza sezon na kąpielisku Balaton

To dobre wiadomości dla wielbicieli wodnych kąpiel. Już niebawem, bo dokładnie za miesiąc, rozpocznie się tegoroczny, letni sezon na kąpielisku "Balaton". Potrwa on od 10 czerwca do 5 września.

Podobnie jak w poprzednich latach bezpieczeństwa strzec będą ratownicy, a kąpielisko oznaczone będzie zgodnie z przepisami. Wśród atrakcji Balatonu, oprócz piaszczystej plaży, można wymienić m.in. stacjonarny, zlokalizowany na piasku plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej, czy strefę do ćwiczeń. Odwiedzający obiekt będą mogli także wypożyczać rowerki wodne, kajaki czy deski sup.

Skorzystaj z sauny na Balatonie

Pragniesz chwili relaksu? Znajdziesz ją w saunie, która znajduje się na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton". Sauna sucha odpręża i pozytywnie wpływa na zdrowie. To idealne miejsce, aby odpocząć i się zrelaksować. Poprawia krążenie, regeneruje mięśnie i ma zbawienny wpływ na organizm człowieka. Zapraszamy do korzystania.

Chcesz skorzystać z sauny? Nie zapomnij zarezerwować terminu. Można to zrobić telefonicznie pod numerem: 32 45 906 41, w godzinach pracy Miejskiego Ośrodka Rekreacji "CENTRUM" lub e-mailowo: kancelaria@mosir.wodzislaw-slaski.pl. Z saun mogą korzystać grupy składające się minimalnie z 2 lub maksymalnie 10 osób (zalecane 6-8 osób). Ostatnie wejście do strefy saun odbywać się będzie o godzinie 22:00.

Za godzinne korzystanie z sauny trzeba zapłacić 130 zł.

"Syrenka" oferuje salę na wynajem

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zorganizować urodziny, spotkanie klasowe lub inne wydarzenie okolicznościowe? Szukasz miejsca, które znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natury? Pomieszczenia "Syrenki", która znajduje się na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" jest idealnym rozwiązaniem.

Sala w "Syrence" pomieści 50 osób. To idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń, od urodzin po spotkania klasowe. Przestronna sala stanowi doskonałe tło dla imprezy, niezależnie od jej charakteru. W budynku znajdują się także toalety (damskie i męskie) oraz szatnia. Pomieszczenie nie posiada zaplecza i wyposażenia kuchennego (np. talerze, szklanki, sztućce itp.).

Bez wątpienia ogromnym atutem "Syrenki" jest jej malownicze otoczenie - las, natura, kąpielisko, plaża.

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją wydarzenia w "Syrence", zachęcamy do kontaktu z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji "CENTRUM" w Wodzisławiu Śląskim, pod numerem telefonu 32 45 90 640, w godzinach pracy jednostki. Pod tym numerem można zarezerwować termin i ustalić szczegóły.