Wspólne treningi przed 10. Błękitną Wstęgą Balatonu

Na niedziele, 10 i 17 marca MOSiR "CENTRUM" zaplanował wspólne treningi biegowe przed 10. Błękitną Wstęgą Balatonu.

Zbiórka odbędzie się na wodzisławskim rynku o godzinie 10:00, skąd wszyscy razem pobiegną do Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton".

Trening 10 marca poprowadzi licencjonowany trener lekkiej atletyki PZLA Bogdan Bojko, a tydzień później do startu uczestnicy przygotują się z Mateuszem Wolnikiem, instruktorem lekkiej atletyki PZLA.

10. Błękitna Wstęgu Balatonu odbędzie się w ostatnią niedzielę marca, tj. 31 marca 2019 r. na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton".

Błękitna Wstęga Balatonu to klasyczny cross w terenie leśnym. Urozmaiceniem dla biegaczy jest ukształtowanie terenu z trasami wiodącymi przez malownicze tereny Balatonu oraz lasy, gdzie znajduje się wiele podbiegów oraz zbiegów. Trasa w głównej mierze biegnie ścieżkami szutrowymi oraz leśnymi duktami z niewielkim fragmentem asfaltu (pętle). Jedna pętla to ok. 5 km. Pętla biegu młodzieżowego w zależności od wieku wynosi od 800 do 1600 metrów. Więcej informacji można znaleźć tutaj i na stronie wydarzenia w portalu Facebook (kliknij tutaj).

ZAPISY ONLINE