UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Wodzisławska Baza Biznesu - dołącz bezpłatnie

Wszystkie firmy zlokalizowane w Wodzisławiu Śląskim zachęcamy do dołączenia do Wodzisławskiej Bazy Biznesu. - Bezpłatna rejestracja w naszej nowo utworzonej bazie pozwoli przedsiębiorcom na łatwiejsze dotarcie ze swoją ofertą do wodzisławian korzystających z miejskiej strony internetowej www-wodzislaw-slaski.pl. Z kolei mieszkańcy, po opracowaniu i publikacji bazy, szybciej znajdą sklep czy usługę, których będą potrzebować - mówi Dagna Kornafel-Polak, główny specjalista ds. przedsiębiorczości w UM.

 

Bezpłatny formularz rejestracji do Wodzisławskiej Bazy Biznesu [otwiera się w nowym oknie]

 

Do bazy można dodać takie informacje jak nazwa firmy, adres siedziby, dane kontaktowe, obszar i opis działalności. Istnieje możliwość dołączenia logo i zdjęć.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących bazy bądź w kwestii aktualizacji przekazanych danych prosimy kontaktować się z zespołem zajmującym się przedsiębiorczością, działającym w ramach Wydziału Dialogu, Promocji i Kultury Urzędu Miasta. Minimum raz w roku zespół zwróci się do firm zarejestrowanych w WBB celem potwierdzenia aktualności danych. Jeśli któryś z podmiotów nie potwierdzi danych w określonym czasie, informacje o nim zostaną usunięte z bazy. Więcej informacji o zespole zamieściliśmy w jednym z poprzednich artykułów [otwiera się w nowym oknie].

Kontakt

Dagna Kornafel-Polak
główny specjalista ds. przedsiębiorczości
Wydział Dialogu, Promocji i Kultury, Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego
ul. Bogumińska 4, 44-300 Wodzisław Śląski (bud. główny, pok. 103)
numer tel. 32 45 90 579
e-mail: d.kornafel-polak@wodzislaw-slaski.pl

Mateusz Jamioła
inspektor ds. rozwoju miasta
Wydział Dialogu, Promocji i Kultury, Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego
ul. Bogumińska 4, 44-300 Wodzisław Śląski (bud. główny, pok. 103)
numery tel. 32 45 90 479, 725 998 584
e-mail: m.jamiola@wodzislaw-slaski.pl