UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

"Wodzisław Śląski - z myślą o przyszłości"

Dziś, tj. 22 kwietnia prezydent miasta Mieczysław Kieca spotkał się z radnymi wodzisławskiej Rady Miejskiej. W związku z obowiązującym stanem epidemii oraz zakazem zgromadzeń, spotkanie odbyło się online. Prezydent przedstawił wodzisławskim rajcom program "Wodzisław Śląski - z myślą o przyszłości", który zawiera kolejne rozwiązania wspierające lokalnych przedsiębiorców.

Wodzisławscy przedsiębiorcy znaleźli się w trudnej sytuacji. W okresie pandemii koronawirusa, w okresie załamania rynku gospodarczego wiele firm musiało ograniczyć bądź całkowicie zawiesić działalność gospodarczą. Panująca pandemia wpływa na znaczne obniżenie wpływów i dla niektórych oznacza duże kłopoty finansowe.

"Wodzisław Śląski - z myślą o przyszłości"

"Epidemia trwa. Nie możemy patrzeć na to co za nami. Musimy myśleć o przyszłości" - mówi Mieczysław Kieca. Prezydent Wodzisławia Śląskiego podjął kolejne kroki, które ułatwią działalność podmiotom gospodarczym w kryzysowym dla nich czasie.

"Wodzisław Śląski - z myślą o przyszłości" to ośmiopunktowy program, będący odpowiedzią na oczekiwania właścicieli firm. To poszerzony zakres udogodnień z których mogą skorzystać wodzisławscy przedsiębiorcy.  

Kompendium dot. programu "Wodzisław Śląski - z myślą o przyszłości"

Przedsiębiorco, sprawdź z jakich udogodnień możesz skorzystać w ramach programu "Wodzisław Śląski - z myślą o przyszłości".

Kompendium dot. programu "Wodzisław Śląski - z myślą o przyszłości", tutaj.