WNET

Konferencja WNET

Konferencja WNET - Zacznijmy od edukacji! odbędzie się 1-2 marca 2024 w Wodzisławiu Śląskim. Tematem konferencji jest "Edukacja jako przestrzeń zmian". Zaproszenie do udziału w wydarzeniu przyjęli między innymi: Ewa Radanowicz, Oktawia Gorzeńska, prof. dr hab. Roman Leppert, dr Tomasz Szwed, Przemysław Staroń i Marta Młyńska. Nie ma już wolnych miejsc na konferencję.

Prelegenci konferencji WNET - Zacznijmy od edukacji!

Konferencja WNET - Zacznijmy od edukacji! odbędzie się 1-2 marca 2024 w Wodzisławiu Śląskim. Tematem konferencji jest "Edukacja jako przestrzeń zmian". Trwa rejestracja na to wydarzenie. Kto wystąpi w roli prelegentów? Poznaj sylwetki ekspertów.

Fotorelacja z konferencji

1 i 2 marca br. Wodzisław Śląski stał się centrum dyskusji i inspiracji dla ponad 200 uczestników podczas największego wydarzenia edukacyjnego w regionie. Mowa o "Konferencji WNET - Zacznijmy od Edukacji!", którą miasto zorganizowało we współpracy ze Stowarzyszeniem "Razem na Szybiku". Sprawdź fotorelację z tego dwudniowego spotkania.

Materiały pokonferencyjne

1 i 2 marca br. Wodzisław Śląski stał się centrum dyskusji i inspiracji dla ponad 200 uczestników podczas największego wydarzenia edukacyjnego w regionie. Mowa o "Konferencji WNET - Zacznijmy od Edukacji!", którą miasto zorganizowało we współpracy ze Stowarzyszeniem "Razem na Szybiku". Poniżej pobrać można materiały pokonferencyjne w formie notatek graficznych, wykonane przez Joannę Komorek.