Weź udział w warsztatach tworzenia wianków świątecznych

Centrum Aktywności Społecznej oraz Instytut Inicjatyw Lokalnych im. Waleriana Pańki zapraszają na bezpłatne warsztaty tworzenia wianków świątecznych. Zajęcia odbędą się w siedzibie miejskiej jednostki w środę, 7 grudnia br. w godz. od 16:00 do 17:30.

Pod okiem ekspertki Joanny Brzózki z Kwiaty-ART uczestnicy będą tworzyć wianki zimowe. Każda osoba samodzielnie wykona ozdobę i zabierze ją ze sobą do domu.

Wianki bożonarodzeniowe i adwentowe są pięknym i ważnym elementem ozdobnym domów i mieszkań podczas tego szczególnego okresu w roku. Takie ozdoby można zawiesić na drzwiach, położyć na wigilijnym stole, ozdobić nimi kominek, ścianę lub okno. Sam proces tworzenia jest także doskonałą okazją do spędzenia czasu ze swoją rodziną lub przyjaciółmi, wprowadza nas w klimat świąt oraz pozwala oderwać się od codziennych obowiązków.

Zajęcia odbędą się w środę, 7 grudnia br. w godz. od 16:00 do 17:30 Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim (ul. Styczyńskiego 2). Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy e-mailowe: k.powala@wodzislaw-slaski.pl lub telefoniczne: 509 271 987.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu Górnośląsko-Zagłębiowskiego Uniwersytetu Ludowego. Projekt skierowany jest do osób pełnoletnich.