Weź udział w warsztatach dla przedsiębiorców

Miasto wraz ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorców z Wyboru zaprasza właścicieli firm z Wodzisławia Śląskiego na warsztaty, które odbędą się we wtorek, 29 listopada br. Głównym tematem spotkania będą narzędzia dla mikro i małych przedsiębiorców pomagające wprowadzić nowe lub ulepszone produkty/usługi i wyróżnić się na rynku.

Czujesz, że Twoja firma nie ma możliwości dalszego rozwoju? Chcesz wyróżnić się na rynku, ale nie wiesz jak? Zamierzasz poprawić jakość swoich produktów lub usług? A może chcesz poszerzyć swoją ofertę produktową lub usługową? Jeśli odpowiedź na chociaż jedno z powyższych pytań jest twierdząca to najbliższe spotkanie w Pałacu Dietrichsteinów będzie idealne dla Ciebie i Twojej firmy.

Podczas warsztatów przedsiębiorcom zostaną pokazane narzędzia umożliwiające uporządkowanie dotychczasowej oferty i wypracowywanie nowej lub ulepszonej z uwzględnieniem potrzeb ich klientów. Dzięki temu poznają sposób pracy, dzięki któremu można wdrażać lepsze produkty i usługi oraz wyróżnić się na rynku.

Warsztaty poprowadzą doświadczeni eksperci:

  • Jakub August, zajmujący się rozwojem organizacji poprzez wdrażanie innowacji i zarządzanie procesami projektowymi oraz wypracowywaniem nowych kierunków rozwoju firmy, analizą konkurencji, współtworzeniem innowacji, przygotowaniem planów wdrożenia nowych rozwiązań i ich implementacją. Specjalizuje się także w pozycjonowaniu rynkowym, poszukiwaniu nowych rynków i identyfikowaniu luk oraz analizą i rozwojem zachowań przedsiębiorczych w organizacjach.

  • Łukasz Szczęsny, strateg designu moderator procesowego tworzenia produktów i usług w oparciu o design. Mężczyzna jest specjalistą w wypracowywaniu modelów biznesowych, propozycji wartości, mapowaniu ścieżek klientów, pracy strategicznej wg. teorii błękitnego oceanu oraz usprawniania procesów w organizacjach. Jest jednym z pierwszych popularyzatorów design thinking w Polsce.

Warsztaty odbędą się we wtorek, 29 listopada br. w godz. od 15:00 do 19:00 w Pałacu Dietrichsteinów (ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 2).

Zapisy

Liczba miejsc ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowanepod adresem e-mailowym: d.kornafel@wodzislaw-slaski.pl oraz telefonicznie: 32 45 90 579.