Weź udział w konkursie pn. "Świeć przykładem"

W listopadzie miasto Wodzisław Śląski rozpoczęło kampanię informacyjną „Świeć przykładem. Przełącz się na oszczędzania”, która jest odpowiedzią na kryzys energetyczny wywołany m.in. kosztami zakupu uprawnień do emisji dwutlenku węgla, co prowadzi do coraz wyższych kosztów prądu. Wodzisławski magistrat organizuje konkurs na interpretację kampanijnego hasła, który ma zwiększyć świadomość mieszkańców na temat praktycznego wykorzystywania prądu i racjonalnego gospodarowania energią cieplną i elektryczną w swoich domach, miejscach pracy i nauki.

Rachunki za prąd są podstawowym wydatkiem każdego gospodarstwa domowego. Wiemy, że
w związku z wysokimi cenami energii elektrycznej coraz więcej osób szuka oszczędności.
W obecnej sytuacji trudno uniknąć drastycznych podwyżek, które zdecydowanie będą obciążeniem dla naszych portfeli. Konkurs na interpretację hasła kampanijnego „Świeć przykładem. Przełącz się na oszczędzanie” ma zwrócić uwagę wodzisławian, na to, że warto szukać oszczędności również samodzielnie.

Zasady udziału w konkursie

Sposób dostarczenia prac oraz nagrody

Prace konkursowe należy składać do 9 stycznia 2023 roku w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego, ul. Bogumińska 4, pok. 101, 44-300 Wodzisław Śląski. Zwycięzcom konkursu zostaną wręczone nagrody. Informacja o miejscu i terminie wręczenia zostanie podana do 12 stycznia 2023 r. za pośrednictwem strony internetowej miasta oraz mediów społecznościowych.

Szczegółowe informacje dot. konkursu można znaleźć w regulaminie [otwiera się w nowym oknie].

Kampania informacyjna „Świeć przykładem. Przełącz się na oszczędzanie” realizowana jest przez miasto Wodzisław Śląski.