UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Weź udział w konkursie na najlepszy biznesplan

Trwa konkurs „Na najlepszy biznesplan”. Celem konkursu jest wybór najciekawszych pomysłów na prowadzenie działalności gospodarczej w Wodzisławiu Śląskim. Na autora lub autorkę najlepszego pomysłu czeka 5000 zł. Na zgłoszenia Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości czeka do końca października.

Konkurs organizowany jest na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego i przeznaczony jest dla osób od 18 roku życia. Do konkursu przystąpić mogą osoby fizyczne, zamieszkałe w Wodzisławiu Śląskim, nie prowadzące działalności gospodarczej oraz początkujący przedsiębiorcy, prowadzący działalność gospodarczą w Wodzisławiu Śląskim nie dłużej niż 3 lata.

Aby przystąpić do konkursu należy złożyć formularz rekrutacyjny w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości w godzinach jego pracy (ul. Kubsza 28, IV piętro, wtorek i czwartek w godz.: 10:00-15:00), do 31 października 2019 roku, do godziny 15:00.

Konkurs będzie obejmował kilka etapów. Etap pierwszy, czyli przyjmowanie zgłoszeń do udziału w konkursie i indywidualne doradztwo właśnie się rozpoczął i będzie trwał do 31 października 2019 roku. Etap drugi – ocena formalna zgłoszonych biznesplanów w formie modeli biznesowych rozpocznie się z początkiem listopada (1-8 listopada 2019 roku). Etap trzeci – wybór przez Komisję Konkursową najlepszych biznesplanów w formie modeli biznesowych będzie trwał od 9 do 15 listopada i zakończy się zakwalifikowaniem ich do Wielkiego Finału Konkursu. Etap czwarty to szkolenia z prezentowania pomysłów biznesowych oraz indywidualne doradztwo biznesowe dla finalistów konkursu (16-27 listopada 2019 r.). Etap piąty odbędzie się 28 listopada 2019 r. w postaci Wielkiego Finału Konkursu na Najlepszy Biznesplan.

Wszyscy zainteresowani udziałem w konkursie mają możliwość skorzystania z indywidualnego doradztwa biznesowego prowadzonego w Inkubatorze Przedsiębiorczości, w ramach którego można będzie m.in. dopracować zgłaszane pomysły biznesowe. Uczestnicy w ramach prowadzonego doradztwa poznają sposoby tworzenia modeli biznesowych, formy ich weryfikacji poprzez eksperymenty biznesowe itp.

Chcesz wiedzieć więcej?
Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Kubsza 28 (IV piętro) | 44-300 Wodzisław Śląski
tel.: 791 761 057 | Inkubator@cris.org.pl

 

Regulamin konkursu

Formularz rekrutacyjny