Wejdź w świat planszówek i spędź czas na dobrej zabawie!

Brakuje ci pomysłu jak spędzić piątkowe popołudnie? A może po prostu chcesz spędzić kilka godzin z przyjaciółmi, rodziną lub w gronie jeszcze nieznanych Ci ludzi? Mamy na to idealne rozwiązanie. W piątek, 24 marca br. na wodzisławskim Dworcu Kolejowym odbędzie się wydarzenie pn. „Pociąg do gier”, które na pewno urozmaici Ci początek weekendu. Gry planszowe przechodzą prawdziwy renesans, stając się ciekawą i angażującą rozrywką, dlatego warto wziąć udział w tym wydarzeniu.

Planszówki urozmaicą każde popołudnie i wieczór, bowiem jest to najlepszy sposób na spędzenie dobrze czasu w gronie przyjaciół i rodziny, jednak nie tylko. Spotkanie przy rozgrywkach planszowych to także doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości oraz poznania osób o podobnych zainteresowaniach i pasjach.

Do wyboru będzie mnóstwo planszówek. Uczestnicy podczas wydarzenia znajdą zarówno te zręcznościowe, rodzinne, imprezowe, jak i kooperacyjne. Wydarzenie pn. „Pociąg do gier” odbędzie się w piątek, 24 marca 2023 roku w godz. od 17:00 do 20:00 na wodzisławskim Dworcu Kolejowym (ul. Rybnicka 2A).

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Wodzisław Śląskim przy współpracy ze Sportowcami na planszy oraz Winged souls.

Zapisy

Na wydarzenie obowiązują zapisy pod adresem e-mail: d.kornafel@wodzislaw-slaski.pl. Potrwają one do środy, 22 marca 2023 roku.

Regulamin wydarzenia "Pociąg do gier" [otwiera się w nowym oknie].