UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Weekend bez Jarmarku Staroci i Ekobazaru

W nadchodzący weekend, w związku z sytuacją epidemiczną, niestety nie odbędą się Wodzisławski Ekobazar (sobota, 10 kwietnia) oraz Wodzisławski Jarmark Staroci (niedziela, 11 kwietnia).

Wodzisławski Ekobazar na Rynku to wydarzenie stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie naturalne produkty i ekologiczne podejście do życia. Ekobazar swoją premierę miał we wrześniu 2019 roku i spotkał się z pozytywnym odbiorem mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Dzięki temu wpisał się również w  kalendarz miejskich wydarzeń w 2021 roku. Pierwsza tegoroczna odsłona Wodzisławskiego Ekobazaru odbyła się 6 marca. Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać pod numerem telefonu: 608 375 169.

Wodzisławski Jarmark Staroci to impreza cykliczna. Odbywa się w pierwszą niedzielę miesiąca na płycie Rynku. Pierwszy "Wodzisławski Jarmark Staroci" miał miejsce w 2009 r. Jarmark wpisał się w poczet stałych wydarzeń w mieście. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie „Nasz Wodzisław” we współpracy z Urzędem Miasta Wodzisławia Śląskiego. Więcej informacji na temat "Wodzisławskiego Jarmarku Staroci" oraz kontakt do organizatora można znaleźć na oficjalnym fanpage'u wydarzenia [otwiera się w nowym oknie].