Warsztaty kulinarne dla seniorów

Drogi seniorze! Posiadasz przepis na potrawę niezawodną, oryginalną i zdrową? Taką, której wykonanie nie wymaga dużego wysiłku i czasu przygotowywania? Ważny jest efekt!

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi tak to 30 marca br. o godz. 11:00 zapraszamy do Wodzisławskiego Klubu Seniora na spotkanie organizacyjne dotyczące warsztatów kulinarnych, które będą odbywać się raz w miesiącu.

Podczas spotkań uzyskasz wiedzę na temat tajników właściwego odżywiania oraz nauczysz się komponować codzienny jadłospis z uwzględnieniem schorzeń występujących w wieku senioralnym. Zajęcia łączyć będą część teoretyczną z warsztatami kulinarnymi.

Celem warsztatów jest przygotowanie broszury kucharskiej „Potrawy mojej babci“ - wykorzystanie doświadczeń i umiejętności starszego pokolenia. Nasze babcie znają szereg prostych, a zarazem  doskonałych, sprawdzonych przepisów na potrawy zapomniane i nieznane. Przepisy te zostaną zebrane i wydane w formie broszury jako pamiątka dla uczestników warsztatów.

Nasze pierwsze spotkanie będzie miało charakter organizacyjny - dyskusji z uczestnikami. Rozpoznamy Wasze potrzeby i oczekiwania co do zakresu poruszanych zagadnień.

Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 509 271 987. Liczba miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do wspólnej integracji!

Dane adresowe:

Wodzisławski Klub Seniora
ul. św. Jana 17
44-300 Wodzisław Śląski
e-mail: k.powala@wodzislaw-slaski.pl, tel. 509 271 987