Wakacyjny Kiermasz Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim zaprasza 5 czerwca 2018 r. w godzinach od 11:00 do 13:00 do auli I Liceum Ogólnokształcącego im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim (ul. Szkolna 1), gdzie odbędzie się Wakacyjny Kiermasz Pracy „Pracuj w powiecie wodzisławskim”.

Oferty będą prezentowane przez pracodawców, powiatowe urzędy pracy oraz ochotnicze hufce pracy. Uczestnicy kiermaszu będą mogli też skorzystać z usług doradców zawodowych SZOK w Wodzisławiu Śląskim i Powiatowego Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śląskim , którzy przeprowadzą rozmowy doradcze i ustalą predyspozycje zawodowe.

Ponadto w ramach kiermaszu przewidziana jest prelekcja: „Pierwsza praca - o czym warto wiedzieć”, którą przeprowadzi pracownik ZUS w Rybniku.

Warunkiem skorzystania z usług OHP będzie wypełnienie formularza (ankiety absolwenta OHP). W przypadku osób niepełnoletnich dodatkowo formularz musi być podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego.  Dlatego też osoby chętne do udziału w kiermaszu proszone są o wypełnienie formularza, który dostępny jest na stronie internetowej: http://www.slaska.ohp.pl/dokumenty-do-pobrania. Osoby poszukujące proszone są też o przygotowanie i zabranie CV na rozmowę z pracodawcami.

źródło: powiat wodzisławski