"Uwolnij ciało" powraca po wakacyjnej przerwie

Wciąż zabiegani, cierpiący na chroniczny brak czasu, zaabsorbowani wyczerpującymi obowiązkami, często zapominamy o chwili dla siebie. I właśnie dlatego Wodzisławskie Centrum Kultury wznawia po wakacyjnej przerwie cykl ruchowych zajęć rozwojowych "Uwolnij ciało". Dwugodzinne warsztaty dla młodzieży i dorosłych, podczas których można będzie uwolnić swoje ciało od napięć, bólu i stresu, odbędą się w sobotę, 3 września o godz. 14:00.

Podczas zajęć uczestnicy pod czujnym okiem Małgorzaty Karwot, instruktorki tańca, pracować będą m.in. nad oddechem, relaksacją i emocjami w ruchu. Wszystko po to, by przy odpowiedniej muzyce poczuć się lepiej we własnym ciele i nauczyć się w nie wsłuchiwać, a także poprawić nastrój i emocjonalne funkcjonowanie.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 25 zł. Zapisy przyjmowane są do 1 września pod adresem i.sobota@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych.
 
 
źródło: WCK