UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Ulica Jastrzębska otwarta dla dojazdu do firm

Trwa remont DW 933, czyli ul. Jastrzębskiej w Wodzisławiu Śląskim. Za remont odpowiedzialny jest Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach. Informujemy, że dojazd do firm, które znajdują się przy remontowanej ulicy, jest możliwy. Przedsiębiorcy zapraszają do korzystania z ich usług.

We wrześniu 2019 r. rozpoczął się remont ul. Jastrzębskiej w Wodzisławiu Śląskim. W związku z tym nastąpiło zamknięcie dla ruchu fragmentu ulicy od ronda na drodze krajowej nr 78 (rondo 750-lecia Wodzisławia Śląskiego, obok restauracji McDonald's) do sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu z ul. Łużycką (obok hotelu Amadeus). Z kolei w styczniu br. wprowadzono dodatkowo ruch wahadłowy w dwóch miejscach na  wodzisławskim odcinku DW 933. 

Pomimo utrudnień w ruchu dojazd do firm, znajdujących się przy remontowanej ul. Jastrzębskiej, jest możliwy.

Już wkrótce na wjeździe do Wodzisławia Śląskiego zostanie zamieszczone odpowiednie oznakowanie, informujące o tym, że klienci mogą dotrzeć do firm zlokalizowanych na ul. Jastrzębskiej bez problemu. To działanie ma na celu wspomóc wodzisławskich przedsiębiorców.

Szczegółowe informacje dotyczące postępu prac i występujących utrudnieniach na DW 933 można znaleźć na stronie internetowej - przebudowa-dw933.pl.