Trwa odliczanie do Oktoberfest Wodzisław Śląski 2017

Po raz trzeci, przez dziewięć dni będziemy bawić się na wodzisławskim rynku podczas Oktoberfest Wodzisław Śląski 2017. W tym roku impreza nawiązująca do bawarskiego święta trwać będzie od 16 do 24 września.

Taka wyjątkowa okazja, by móc skosztować oryginalnych przysmaków, w tym golonki po bawarsku oraz oryginalnego piwa Oktoberfest, specjalnie warzonego na Oktoberfest w Monachium, zdarza się tylko raz do roku. Dodatkowo koncerty na żywo, wiele ciekawych konkursów z nagrodami, jakie czekać będą na uczestników imprezy pod namiotem Oktoberfest są gwarancją wybornej zabawy.

 

Dziewięciodniowe wydarzenie rozpoczyna się w sobotę, 16 września o godzinie 12:00 efektowną sceną przywozu i wyładowania beczek, którą zaprezentuje Teatr Wodzisławskiej Ulicy. Zaś o godzinie 17:00 tradycyjnie już pierwszą beczkę odszpuntuje prezydent miasta. Później na scenie pojawią się kapele. Muzyka w bawarskim stylu, w urozmaiconej formie, towarzyszyć będzie uczestnikom Oktoberfest Wodzisław Śląski 2017 każdego dnia.

 

Wyjątkowa atmosfera, doborowe towarzystwo, specjały kuchni bawarskiej i złoty trunek, jakiego nie skosztujemy nigdzie indziej to wystarczająca zachęta do tego, by wziąć udział w imprezie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zainteresowani mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji miejsc siedzących. Szczegółowe informacje znajdują się na www.oktoberfestwodzislaw.pl

 

 

 

Partnerami wydarzenia są: Miasto Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury, Piwiarnia Warka Wodzisław Śląski, Paulaner, Brackie Pils, Spółdzielnia Mieszkaniowa „ROW”, Printy Poland, Tomaszny, Handlobud, Bruk, Capek, Elektryk Hurt, ZPRB Artur Marcinek, Atex-Instal, Pol-Eko, Ren-Car, Damatic, Prevac, Agro Wodzisław.

 

źródło: WCK