UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

To sprawdzona marka na festiwalu!

Wokalista i autor tekstu. Człowiek, bez którego Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - Reggae Festiwal nie miałoby właściwego sobie kolorytu. Charyzmatyczny, energiczny, porywający. O kim mowa? Fani obecni na poprzednich edycjach wodzisławskiego festiwalu z pewnością domyślają się, że to Cheeba - bardzo dobrze rozpoznawalna twarz NMNZ.

Kim jest niezastąpiony festiwalowy konferansjer? Jego artystyczne doświadczenia są niezwykle bogate.
Przygodę z muzyką rozpoczynał w rodzinnym Opolu. Grał na lokalnych jam sessions oraz w kapelach funkowo – hiphopowych.

Na swoje drodze spotyka Jarexa z zespołu „Bakshish” i zostaje wokalistą w jego składzie Tabu Duby. Równocześnie gra z ekipą Radical Fighters.

Jamajski puls, świadomym przekaz oraz brytyjski klubowy trans - na tym koncentruje swoje muzyczne zainteresowania. Z grupą Tru Kru przykładowo zaczyna promować muzykę drum`n`bass w Polsce w zupełnie nowym stylu, jako soundsystem.

Wciąż poszukując jamajskiej wibracji w muzyce klubowej spotyka Playamana, który zakłada Respecta. Cheeba zostaje tam stałym mc i po zdobyciu uznania w muzycznym środowisku i wydaniu pierwszego mixtape, „Respecta” wraz z Dj. Mono i Kwazzarem zaczyna pojawiać się na największych halowych imprezach i festiwalach w Polsce.

Na tym nie poprzestaje. Współtworzy East West Rockers, z którym zaczyna pojawiać się na największych polskich i zagranicznych festiwalach. W ciągu kilku lat East West Rockers staje się jednym z najpopularniejszych polskich zespołów łączących jamajskie gatunki muzyczne.

Natępnie Cheeba współtworzy MAD OPS – projekt propagujący w Polsce muzykę z kręgu Trap, Bassline. W tym samym roku nagrywa wokale na mixtape Jungle Fever nagranym i wydanym przez producenta TUSE. Obecnie pracuje nad materiałem z ulubionymi brzmieniami opartymi na elektronice, basie i reggae.
Dwa dni w jego towarzystwie, jak i innych świetnych muzyków, to już sprawdzona marka. A przede wszystkim pozytywna dawka emocji, które warto zatrzymać na dłuższą chwilę.