UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

To była udana edycja "Wodzisławskiego Ekobazaru"

W sobotę, 23 maja na wodzisławskim Rynku ponownie zagościli m.in. wytwórcy zdrowej żywności i rękodzieła. Nie zabrakło też chętnych, by w takie smakołyki się zaopatrzyć.

Producenci, sprzedawcy mieli okazję zaprezentować swoje najlepsze wytwory, a klienci korzystając z ich porad, wybrać produkt najlepszy dla siebie. Pachnące pieczywo, spory wybór miodów, musztard, olejów, ale i naturalne kosmetyki, elementy dekoracyjne to wszystko przyciągało uwagę kupujących.

"Wodzisławski Ekobazar" to wydarzenie stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie naturalne produkty i ekologiczne podejście do życia. Ekobazar swoją premierę miał we wrześniu 2019 roku i spotkał się z pozytywnym odbiorem mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Dzięki temu wpisał się również w  kalendarz miejskich wydarzeń w 2020 roku.

Jeśli jesteś producentem lub producentką zdrowej żywności wytwarzanej lokalnie (pieczesz pyszny chleb, produkujesz domowe sery, robisz domowe dżemy, wędzisz wędliny itp.), rękodzielnikiem, chcącym sprzedać swoje ciekawe produkty, ekoentuzjastą z ciekawymi pomysłami - przyjdź na nasz Ekobazar na wodzisławski Rynek.

Przypominamy, że przebywając na zewnątrz i korzystając z "Wodzisławskiego Ekobazaru" należy przestrzegać wszystkich obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Należy m.in. zachować 2-metrowy dystans społeczny oraz mieć zasłonięte usta i nos.