To będzie niesamowity pokaz iluzjonisty

Ta jesień zapowiada się czarująco. To z racji magicznego show, na które zaprosi Wodzisławskie Centrum Kultury już 13 września. Na wodzisławskiej scenie pojawi się jeden z najlepszych iluzjonistów młodego pokolenia w Polsce, finalista programu „Mam talent" - Bartosz Lewandowski. Bilety już w sprzedaży.

- Podczas pokazu widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe – zapowiada artysta. Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił jedenastą edycję programu "Mam Talent". Gołębie, papugi oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami - to jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju.

Jednak to nie koniec atrakcji, jakie czekają na zebraną publiczność. Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające się i znikające przedmioty, manipulacje, pojawienie się człowieka w płonącej klatce, przepołowienie i przebicie ostrzami asystentki oraz wiele innych magicznych urozmaiceń. - To będzie pokaz czystej iluzji, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy. Koniecznie bądźcie na widowni, by zobaczyć prawdziwą magię – dopowiada Bartosz Lewandowski.

Iluzjonista Bartosz Lewandowski wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury w poniedziałek, 13 września o godzinie 18:00. Bilety w cenie 40 zł dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna na pół godziny przed seansem Kina Pegaz oraz w czwartki w godzinach 10:00-12:00.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.

źródło: WCK