Tancerze Vladislavii wystąpią dwukrotnie na scenie w WCK

Zespół Pieśni i Tańca Vladislavia oraz Wodzisławskie Centrum Kultury zapraszają na dwa wyjątkowe koncerty opowiadające o przyjaźni, radości i miłości, którą daje wspólny taniec. „Cała prawda o…” do odkrycia w niedzielne popołudnia – 20 maja i 17 czerwca o godz. 18:00 w WCK.

 Zespół Vladislavia z Wodzisławskiego Centrum Kultury przygotował koncert niezwykły, łączący świat realny z wirtualnym, tradycję i nowoczesność, młodość i doświadczenie. Na scenie zobaczymy opowieść o ludziach, ich pasjach i przygodach związanych z miłością do tańca ludowego. Tancerze zaprezentują między innymi układy związane z Beskidem Żywieckim, Spiszem czy Przeworskiem. Vladislvia po raz pierwszy zaprezentuje się w nowych strojach.

– Zespół Vladislavia podczas swoich koncertów potwierdza, że taniec ludowy, pielęgnowanie tradycji i piękno folkloru są pasją wszystkich tancerzy, kapeli i instruktorów. Szykuje się więc wspaniałe widowisko – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławia Śląskiego.

Bilety w cenie 15 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W czwartek: 8:00-13:00. Weekend – na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów również na stronie www.biletomaniawck.pl

źródło: Gazeta Wodzisławska