UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Szkolenia językowe i komputerowe dla osób pracujących

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie pn. "Bez b@rier, bez granic – szkolenia językowe i komputerowe dla osób pracujących z województwa śląskiego" - II edycja, dofinansowanym ze środków unijnych.

Szkolenia kierowane są do osób pracujących z terenu województwa śląskiego. Na tym etapie projektu poszukiwane są osoby z subregionu zachodniego i południowego, w szczególności przynależących do jednej z grup defaworyzowanych:

  • osoby o niskich kwalifikacjach,
  • osoby powyżej 50. roku życia,
  • osoby zamieszkujące miasta średnie: (Bielsko- Biała, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czerwionka- Leszczyny, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Rybnik, Rydułtowy, Wodzisław Śląski, Żory, Żywiec).

W ramach projektu dostępne są szkolenia z zakresu ICT:

  • Zarządzenie pakietem Google,
  • Narzędzia marketingu w Internecie,
  • Zostań Copywriterem,
  • Grafika komputerowa z wykorzystaniem Adobe Illustrator i Adobe Photoshop.

Każde ze szkoleń kończy się dedykowanym egzaminem (np.: ECCC, VCC, ACA) potwierdzającym kwalifikacje. Możliwe jest zrealizowanie innych szkoleń z zakresu ICT, na które będzie popyt.

Szkolenia realizowane będą w tygodniu lub w weekendy (zgodnie z zapotrzebowaniem grupy) w formie zdalnej za pośrednictwem platformy do nauki w czasie rzeczywistym. Szczegółowy harmonogram planowanych zajęć zostanie przekazany po otrzymaniu zgłoszenia do projektu od osób zainteresowanych wzięciem udziału w szkoleniu.

Do pobrania:

Szczegółowe informacje na temat projektu znaleźć na stronie: www.szkoleniebezbarier.pl [otwiera się w nowym oknie].

źródło: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku