UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Świętuj z "Dziuplą"

Wodzisławska Placówka Wsparcia Dziennego "Dziupla"to miejsce dla każdego dziecka i dorosłego, który oczekuje pomocy lub chce pomagać, szuka wsparcia lub jest gotowy wsparcie dawać innym.

Oferta placówki obejmuje zajęcia wychowawcze prowadzone w trzech świetlicach środowiskowych - Stare Miasto – ul. Jana 17, Wilchwy - ul. Armii Ludowej - budynek Zespołu Szkół nr 1, Jedłownik - ul. Kokoszycka 180 i klubach młodzieżowych – Stare Miasto i Wilchwy; grupa wsparcia dla rodziców niewzorowego nastolatka, konsultacje pedagogiczne , po umówieniu terminu w sekretariacie; wsparcie asystentów rodziny; wsparcie i terapię psychologiczną; „Szkołę dla rodziców”.

W tym roku placówka obchodzi swoje 20-te urodziny, w z związku z tym postanowili wyjść do mieszkańców Wodzisławia Śląskiego i wspólną zabawą świętować ten zaszczytny jubileusz.

Okazja ku temu nadarzy się już we wtorek, 12 lipca. Od godziny 10.00 w Parku Miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się zabawa plastyczna dla dzieci pod zabawnym tytułem "Powrót szczęśliwego mamuta Mańka". Nawiązanie do słynnej "Epoki lodowcowej" czy do wodzisławskiego mamuta? Tego będzie można dowiedzieć się już jutro. Ale to nie koniec. W programie przewidziano bowiem jeszcze montowanie nietypowych drogowskazów, stworzonych przez dzieci, mianowicie drogowskazów szczęścia.

Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszamy.