UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Strategia rozwoju sportu - wypowiedz się

Do finału zmierzają długotrwałe prace nad przygotowaniem Strategii rozwoju sportu w naszym mieście. Dokument ten powstawał w ramach działań wodzisławskiej Rady Sportu, której przewodniczy Bogdan Bojko, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „CENTRUM”. Projekt dokumentu jest już gotowy. Można się z nim zapoznać, pobierając jego wersję elektroniczną.

STRATEGIA ROZWOJU SPORTU - PROJEKT - POBIERZ [OTWIERA SIĘ W NOWYM OKNIE]

Prezydent miasta Mieczysław Kieca, chcąc poznać jak najwięcej opinii i uwag do dokumentu, zaprasza wszystkie chętne osoby do wyrażenia swoich myśli podczas wysłuchania publicznego. Odbędzie się ono, w formule online, 15 kwietnia w godzinach 15.00-17.30.

Każda chętna do wystąpienia lub wysłuchania osoba powinna się zgłosić mailowo do Urzędu Miasta. W mailu kierowanym na adres rzecznik@wodzislaw-slaski.pl trzeba zawrzeć swoje imię i nazwisko, charakter uczestnika (mówca lub słuchacz) oraz, jeśli to możliwe, przynależność do danego klubu lub środowiska sportowego w mieście. Zgłoszenia mówców i słuchaczy do wysłuchania publicznego przyjmowane będą do 8 kwietnia do godziny 15.00.