Spotkanie z mieszkańcami Jedłownika Osiedla

W poniedziałek odbyło się trzecie z corocznych spotkań prezydenta miasta Mieczysława Kiecy z mieszkańcami. Spotkanie miało miejsce w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w dzielnicy Jedłownik Osiedle.

W spotkaniu z mieszkańcami oprócz prezydenta udział wzięli też m.in. wiceprezydenci Dariusz Szymczak i Barbara Chrobok, komendant Straży Miejskiej Beata Drzeniek, dyrektor Służb Komunalnych Miasta Janusz Lipiński, naczelnik Wydziału Mienia i Nadzoru Właścicielskiego Dorota Krassek oraz kierownik Referatu Zarządu Dróg Miejskich i Transportu Grzegorz Połomski.

Prezydent Mieczysław Kieca omówił podczas spotkania kwestie dot. realizacji Programu Rozwoju Dróg Miejskich w dzielnicy, kanalizacji, poprawy jakości powietrza, jak również projektów, na które miasto pozyskało środki z Unii Europejskiej: rewitalizacji dworca kolejowego, budowy centrum przesiadkowego, budowy centrum usług społecznych czy rozwoju terenów zieleni w mieście.

W toku dyskusji z mieszkańcami poruszono tematy dot. zrealizowanych i zaplanowanych inwestycji drogowych w Jedłowniku Osiedlu.

Polecamy zdjęcia ze spotkania, które dostępne są już na fanpage'u miasta (kliknij tutaj).

Kolejne spotkanie

Jako kolejnych na spotkanie zapraszamy mieszkańców Radlina II. Okazję, by porozmawiać, uzyskać najważniejsze informacje dot. miasta czy zapytać o interesujące kwestie, będą mieli oni 15 listopada w Ochotniczej Straży Pożarnej.

Harmonogram spotkań