Spotkanie autorskie z Agatą Kołakowską

Razem z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Wodzisławiu Śląskim zapraszamy na spotkanie z Agatą Kołakowską, autorką licznych powieści dla kobiet.

Agata Kołakowska jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną. Współpracowała z Polskim Radiem Wrocław. Od zawsze marzyła o tym, aby napisać powieść dla kobiet, która doda im otuchy i odwagi w wyrażaniu siebie. Lubi koty, lody pistacjowe oraz moment, kiedy po zimie nadchodzi kwiecista wiosna. Pisanie jest dla niej wszystkim, jak sama mówi: "pisanie to dla mnie coś więcej. To sposób na życie, nieodłączny element mnie samej, taki sam jak to, że mam niebieski kolor oczu, czy jasne włosy". Napisała m.in. "Igraszki z losem", "Niewypowiedziane słowa", "Płótno", "Przyjaciółki".

Spotkanie z Agatą Kołakowską odbędzie się w piątek, 12 października o godz. 17:00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Kobiety mają moc", realizowanego dzięki dofinansowaniu z miejskiego Funduszu Inicjatyw Społecznych. Celem cyklicznych spotkań pań w ramach programu jest aktywizacja kobiet, dzielenie się  doświadczeniami, pasjami, motywowanie się i inspirowanie do kreatywnych działań, odkrywanie potencjału w sobie oraz budowanie poczucia własnej wartości.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć tutaj.