Samoobsługowe stoisko do drukowania na dworcu kolejowym

Na zrewitalizowanym wodzisławskim dworcu kolejowym pojawiło się kolejne udogodnienie dla wodzisławian i osób odwiedzających nasze miasto. W poczekalni stanęło samoobsługowe stoisko do drukowania.

Osoby zainteresowane wydrukiem mogą skorzystać z samoobsługowej drukarki Zeccer. Zeccer to sieć mobilnych drukarek samoobsługowych, które zlokalizowane są w największych miastach Polski, m.in. w Krakowie, Warszawie, Rzeszowie, a także w centrach handlowch, ośrodkach biznesowych, uczelniach i kawiarniach.

Jak korzystać z urządzenia?

Aby wydrukować dokument należy wybrać drukarkę na mapie lokalizacji i załączyć pliki on-line. Następnie trzeba dokonać płatności, kliknąć "drukuj" i odebrać wydruk. 

Producenci systemu zadbali o zapewnienie bezpieczeństwa informacji. Cały proces przesyłania dokumentów do drukarki jest szyfrowany, a pliki automatycznie usuwane zaraz po wydrukowaniu.

Koszt wydruku

Koszt pojedynczego wydruku wynosi 20 groszy. Płatności można dokonać na wiele wygodnych sposobów: kartą płatniczą lub kredytową, płatnościami on-line, SMS-em czy Blik-iem.

Wodzisławianie mogą skorzystać z kodu rabatowego, który daje 50% zniżki na pierwszy wydruk. Kod zniżkowy to #HELLOWODZISLAW.