UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Rozwój budownictwa mieszkaniowego. Weź udział w debacie

Prezydent miasta Mieczysław Kieca zaprasza mieszkańców do udziału w debacie społecznej zaplanowanej na czwartek, 28 października. W Wodzisławskim Centrum Kultury porozmawiamy o rozwoju miasta w obszarze budownictwa mieszkaniowego.

- Bardzo mocno zależy mi na rozwoju naszego pięknego miasta. Na jego rozbudowie, upiększaniu, budowaniu lepszej przyszłości. Ale nie mniej, podkreślę - nie mniej, zależy mi na Waszym spokoju i komforcie oraz jakości życia w mieście. Dlatego też widząc, jak wiele negatywnych emocji przynosi nam temat rozwoju osiedla Batory, po wielu rozmowach, szerokim oglądzie sytuacji, podjąłem decyzję o zaproszeniu Was wszystkich do rozmowy na temat rozwoju miasta w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Wierzę, że znów razem znajdziemy najlepszą dla nas i naszej wspólnoty ścieżkę - w ten sposób do mieszkańców zwrócił się prezydent Mieczysław Kieca.

Do udziału w debacie zostali zaproszeni eksperci i przedstawiciele rynku mieszkaniowego w Wodzisławiu Śląskim, m.in. urbanista, architekt przestrzeni miejskiej, prezesi spółdzielni mieszkaniowych oraz deweloperzy.

Debata rozpocznie się o godz. 17:30. Liczba miejsc ze względów sanitarnych jest ograniczona, chęć udziału należy zgłosić pod numerem telefonu: 32 45 90 478. Na facebookowej stronie miasta pojawi się transmisja spotkania z mieszkańcami.

Przypominamy, że przebywając w Wodzisławskim Centrum Kultury należy przestrzegać zaleceń sanitarnych, m.in. mieć założoną maseczkę.