UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Rozstrzygnięcie konkursu "Marka - Śląskie". Oglądaj na żywo

Wodzisław Śląski otrzymał dwie nominacje w ramach XI edycji konkursu promocji województwa śląskiego "Marka - Śląskie". Już 17 października o godzinie 16:00 odbędzie się uroczysta gala, podczas której poznamy zwycięzców tegorocznego plebiscytu. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem portalu Youtube, Facebook oraz Vimeo.

Wodzisław Śląski w ramach tegorocznej, XI już edycji konkursu promocji województwa śląskiego “Marka - Śląskie” został doceniony dwukrotnie. Nominację do nagrody w kategorii Dziedzictwo Kulturowe Regionu otrzymał - decyzją kapituły konkursu - wodzisławski dworzec kolejowy, natomiast w kategorii Media nominowana została - Gazeta Wodzisławska.

O nagrodę w kategorii Dziedzictwo Kulturowe Regionu wodzisławski dworzec “powalczy” z m.in. Muzeum w Gliwicach i Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSSR w 1945 roku, zlokalizowanym w Radzionkowie. W kategorii Media oprócz Gazety Wodzisławskiej nominacja powędrowała do “Stron Ziemi Pszczyńskiej” s.c. z Bierunia.

Transmisja na żywo

Rozstrzygnięcie XI edycji Konkursu "Marka - Śląskie" odbędzie się w obiekcie widowiskowo-sportowym Arena Gliwice 17 października o godzinie 16:00. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo poprzez platformy internetowe: Vimeo (kliknij tutaj), Youtube (kliknij tutaj), Facebook (kliknij tutaj). Zapraszamy do oglądania.