Rodzinny Piknik Sportowo- Rekreacyjny w ZS1

Punktualnie o godz. 10.00 8 września rozpoczął się RODZINNY PIKNIK SPORTOWO-REKREACYJNY. Z powodu deszczu imprezę przeniesiono z Ośrodka Wodnego „Balaton” do auli Zespołu Szkół nr 1 na Wilchwach.

Uczestnicy imprezy wzięli udział w ciekawych konkurencjach, m.in. chodzeniu na szczudłach, podnoszeniu sztangi, łowieniu rybek, rzucaniu lassem z hula-hop, hula-hop na czas, zwinnościowym torze przeszkód czy burzeniu piramidy z puszek. Każdy uczestnik mógł „popływać tratwą” i zostać „sokolim okiem”. Mimo niesprzyjającej aury, atmosfera zawodów była gorąca.
Uczestnicy zabawy zostali nagrodzeni słodkościami, a zwycięzcy medalami i nagrodami. Multimedalistami tegorocznego pikniku zostali: Natalia Korytowska z kl. III b, Oliwier Tyc i Mikołaj Kaszuba z kl. II a, Julia Słonina z kl. V a oraz Łukasz Szewczyk z kl. VII b. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Medale oraz nagrody dla zwycięzców tegorocznego pikniku zostały ufundowane przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS z Rybnika. Sponsorowi nagród dziękujemy też za poczęstunek w strefie kibica.