UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Rodzina 3+ /ulgi/

Do programu „Rodzina 3+” przystąpiły również firmy prywatne. Przedstawiamy ich ofertę:

Ośrodek Szkolenia Kierowców Jazda Orlik S.J - została założona w 2007 r. Na początku była małą, jednoosobową szkołą jazdy. W przeciągu kilku lat rozrosła się i obecnie jest największym ośrodkiem szkoleniowym kierowców w regionie. Ośrodek wypracował system szkolenia, który zaprocentował świetnymi wynikami zdawalności prawa jazdy przez kursantów.

Dla beneficjentów programu Rodzina 3+ firma oferuje następuje zniżki:

5% zniżki na wszystkie usługi.

Więcej o firmie znajdziecie, tutaj.

OKO-MED - firma świadcząca usługi medyczne w zakresie okulistyki oraz optyki. Firmę wyróżnia bezkompromisowa selekcja opraw okularowych oraz jakość i precyzja soczewek okularowych, niemieckiej firmy Rodenstock. Z kolei nowoczesny sprzęt, w który wyposażony jest gabinet, umożliwia diagnostykę na wysokim poziomie oraz dobór odpowiednich okularów progresywnych. Każdy klient może liczyć na miłą i profesjonalną obsługę, sprzyjającą kreatywnemu podejściu do jego potrzeb.

Dla beneficjentów programu Rodzina 3+ firma oferuje następuje zniżki:

 10% rabatu na jedne szkła okularowe,

15% rabatu na drugie szkła okularowe,

20% rabatu na trzecie szkła okularowe,

20% rabatu na czwarte i kolejne szkła okularowe.

Więcej o firmie znajdziecie, tutaj.

 

Firma Ubezpieczeniowo-Edukacyjna mgr Irena Dratwa świadczy usługi w zakresie ubezpieczeń oraz odpłatnych szkoeleń edukacyjnych, konsultacji indywidualnych z dorosłymi i dziećmi funkcjonującymi w normie zdrowotnej lub na pograniczu zdrowia i choroby.

Dla beneficjentów programu Rodzina 3+ firma oferuje następuje zniżki:

 

Bezpłatne spotkania przybliżające zakres poszczególnych grup ubezpieczeń w proponowanym zakresie:

  1. do 10% zniżki dla nowych klientów z zakresu: Plan na zdrowie w wariancie ubezpieczenia rodzinneg:

a) podstawowym

b) dodatkowym: ubezpieczenia w Ciężkiej Chorobie, Leczenia Nowotworu,Ubezpieczenia w Trosce o Ciebie w trzech zakresach: ogólnym, rozszerzonym,kompleksowym:

- do 30% zniżki dla nowych klientów z zakresu : sport, w życiu prywatnym, zawodowe, przewoźnika drogowego, nauczycieli, wychowawców, opiekunów, edukacja, zakresu medycznego,

- do 30% zniżki dla nowych klientów z zakresu komunikacyjnego : OC, AC, Pomoc w drodze, Ochrona prawna, Asystent zdrowotny , NNW,

- do 30% zniżki dla nowych klientów z zakresu majątkowego: ubezpieczenie domu i garażu, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenia firm,

- do 30% zniżki dla nowych klientów z zakresu rolniczego: ubezpieczenia gospodarstw rolnych, ubezpieczenia zwierząt,

- do 30% zniżki dla nowych klientów ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci i młodzieży,

-20% zniżki na szkolenia w zakresie edukacji zdrowotnej działającej na pograniczu zdrowia i choroby ukierunkowanej w stronę działań profilaktycznych.

Więcej o fimie znajdziecie tutaj.

 

Gabinet fizjoterapii oferujący rehabilitację po zabiegach, operacjach urazach oraz po leczeniu szpitalnym.

Dla beneficjentów programu Rodzina 3+ Corpus Sanum oferuje 15% rabatu na wszystkie oferowane zabiegi.

Więcej o fimie znajdziecie tutaj.

Market spożywczo- przemysłowy E.Leclerc, zlokalizowany przy ul. Kubsza w Wodzisławiu Śląskim, oferuje szeroką gamę produktów wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Dla beneficjentów programu Rodzina 3+ E.Leclerc oferuje 5% rabatu na zakupy w piątek, sobotę i niedzielę.


Firma Berger zajmuje się kompleksowo procesem tworzenia śląskich specjałów – od skupu trzody po sprzedaż hurtową i detaliczną swoich towarów. 

Dla beneficjentów programu Rodzina 3+ firma Berger oferuje 3% rabatu na zakupy w bistro oraz w sieci sklepów zakładów mięsnych Berger na cały asortyment.

Firma Hippo PHU zajmuje się sprzedażą pościeli dziecięcej i akcesoriów pościelowych dla niemowlaków, dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dla beneficjentów programu Rodzina 3+ firma Hippo oferuje 10% rabatu na zakupy
w sklepie internetowym hippo-sklep.pl

Zamówienia można również składać drogą telefoniczną i mailową.

Pl ac Zabaw Zoolandia: zniżka 30%

Sklep 4F: zniżka 10% na wszystkie produkty (za wyjątkiem towarów przecenionych i marką 4F)

Firma Nortia: 25% na wszystkie usługi fotograficzne oraz 10% na ramki, albumy, usługi poligraficzne, fotogadżety, odbitki foto ze zdjęć amatorskich


Pontonami.pl - 2+2 (drugie dziecko 50% rabatu) 2+3 (drugie dziecko 50% rabatu i trzecie dziecko gratis)


 
Wiejska Chata: przy zamówieniu dla rodziny 2+3 trzecie dziecko 30% taniej, 2+4 czwarte dziecko 40% taniej, 2+5 piąte dziecko 50 %taniej, 2+6 szóste dziecko 60%taniej. Obniżkom podlega najtańszy z wybranych zestawów


Foto Kieca – 20% na ubezpieczenia Allianz dla domów, mieszkań i majątku firm oraz 10% na wszystkie usługi fotograficzneLorin: zakup trzech rzeczy i więcej – 10% zniżki

 

FABA S.C.: 6 % zniżki na wszystkie produkty


  Księgarnia na Rynku: na 3 i kolejne dziecko zakup podręczników i pomocy szkolnych premiowany rabatem 10 %


Monsun: zakup trzech rzeczy i więcej – 10% zniżki

 

Księgarnia ORBITA – 15% na całą ofertę  www.podreczniki.wodzislaw.plKsięgarnia Dudziak – 10% na całą ofertę

 

Uczelnia prowadzi kształcenie na studiach I stopnia na kierunkach gospodarka przestrzenna i stosunki międzynarodowe. Dla młodych wodzisławian uczestniczących w programie Rodzina 3+ Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego Wydział Zamiejscowy w Zabrzu oferuje:

- 30 % zniżki w opłacie czesnego dla studentów pochodzących z rodzin mających na utrzymaniu czworo dzieci w wieku do 26 lat, którzy podejmują naukę na studiach I stopnia;

- 40 % zniżki w opłacie czesnego dla studentów pochodzących z rodzin mających na utrzymaniu czworo dzieci w wieku do 26 lat, którzy podejmują naukę na studiach I stopnia;

- 50 % zniżki w opłacie czesnego dla studentów pochodzących z rodzin mających na utrzymaniu czworo dzieci w wieku do 26 lat, którzy podejmują naukę na studiach I stopnia.

- Kandydaci na studia podyplomowe podejmujący kształcenie na studiach podyplomowych, pochodzący z rodzin, które mają na utrzymaniu troje i więcej dzieci w wieku do 26 lat wnoszą czesne w wysokości 70% kwoty. Dodatkowo każdy słuchacz zwolniony jest z opłaty wpisowego.

Więcej o uczelni i jej ofercie kształcenia znaleźć można na www.zabrze.janski.edu.pl


 

Oferta firmy Logopus wygląda następująco: dla uczestników programu drugie dziecko otrzymuje 10% zniżki, trzecie 30% zniżki, czwarte 40% zniżki, piąte 50% zniżki.
Logopus Prywatna Praktyka Logopedyczna
Katarzyna Mrozek-Drosio
ul. Kręta 10
44-300 Wodzisław Śląskie
tel. 721 042 531
www.logopus.pl


 Firma Tobi or not Tobi – 5% zniżki.Availo Sp. z o.o.
Firma organizuje świadczenia usług pomocy prawnej z wykorzystaniem narzędzi komunikacji na odległość (telefon, fax, e-mail).
Oferowane ulgi:
10 proc. zniżki na zakup pakietu Mecenas Direct (pomoc prawna udzielana przez adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych).
10 proc. zniżki na zakup pakietu Mecenas Direct dla Rodziny.
Zakupu pakietów można dokonać dzwoniąc pod numer infolinii Availo 22 22 80 800.

 

OPTYK ROZMUS proponuje: zniżki na okulary korekcyjne: pierwsza osoba dostaje 5% zniżki, druga 10%, trzecia 15%, czwarta 20%, piąta i kolejne 25%. Badanie wzroku dla osób od 16 roku życia jest bezpłatne. Oferujemy również zniżkę w wysokości 10% na badanie z doborem soczewek kontaktowych. Zapraszamy do salonu Optyk Rozmus zlokalizowanego w Centrum Handlowym Karuzela


Zajazd Cyganek
Oferujemy Państwu dobrą polską kuchnię oraz miłą i profesjonalną obsługę kelnerów – zachęcają właściciele obiektu. Dla użytkowników kart Rodzina 3+ przygotowali zniżkę w wysokości 10 proc. na wszystkie dania z karty z wyłączeniem napoi gazowanych i alkoholi.
Polecamy! Z ofertą zajazdu zapoznać się można na stronie: www.cyganek.com.pl


Studio urody „ARTEMISS” zostało stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie piękno i profesjonalizm. W naszym salonie skorzystać można z usług fryzjerskich, kosmetycznych oraz odnowy biologicznej. Firma, która znajduje się w Marklowicach, na ulicy Wyzwolenia 73 postanowiła przyłączyć się zarówno do programu Rodzina 3+ jak również do Wodzisławskiej Karty Seniora. Na jakie zniżki można liczyć? – Proponujemy posiadaczom kart Rodzina 3+ jak również Wodzisławskiej Karty Seniora 10% zniżki na usługi fryzjerskie, 10% zniżki na usługi kosmetyczne oraz 10% zniżki na stylizację paznokci. – wylicza właściciel „ARTEMISS”.

 

Kolejny partner zdecydował się przyłączyć do programu Rodzina 3 +. Tym razem mowa o firmie Fabryka Okularów Salon Optyczny Doktor Marchewka. Główna filia mieści się w Warszawie, ale również w Wodzisławiu Śląskim postanowili otworzyć swoje podwoje.

- Doktor Marchewka to ogólnopolska sieć salonów optycznych. Pracujemy tylko z najlepszymi specjalistami na rynku, oraz na najnowszej generacji sprzęcie. Jesteśmy siecią inną niż wszystkie, a nasza oferta jest bezkonkurencyjna. Zawsze profesjonalnie i kompleksowo zadbamy o wzrok naszych klientów. Symbolem ich zadowolenia jest wyróżnienie sieci Doktor Marchewka Srebrnym Laurem Konsumenta w 2015 roku w kategorii „salony optyczne” oraz nagrodą Marka 2015 w kategorii „Siec salonów optycznych”- wyjaśnia nowy partner wodzisławskiego programu dla rodzin wielodzietnych.

Salon optyczny Doktor Marchewka znajduje się na ulicy Wincentego Witosa 28 (Centrum Handlowe Kaufland) w Wodzisławiu Śląskim. Informacje uzyskac można telefonicznie, pod numerem: 32 4173026 lub za pomocą poczty elektronicznej: wodzislaw@doktormarchewka.com

Co w nowym salonie oferuje się posiadaczom karty Rodzina 3 +?

– Dajemy gwarancję pełnego bezpłatnego badania ostrości wzroku, jak również rabat w wysokości 22 % na soczewki okularowe z katalogu. Dodatkowo proponujemy również 25 złotych rabatu do dodatkowych powłok w ofercie pakietowej– wylicza najnowszy partner programu Rodzina 3 +