Roboty na Kokoszyckiej: zmiany w Komunikacji Miejskiej

Na poniedziałek, 11 czerwca, na godz. 12:00 zaplanowano zmianę organizacji ruchu na drodze powiatowej - ul. Kokoszyckiej w Wodzisławiu Śląskim. Powiat wodzisławski poinformował jednak, że wskutek stwierdzonych usterek zmiana nie została wprowadzona. Być może uda się to w połowie tygodnia. Będzie wiązało się to ze zmianami w kursowaniu autobusów Komunikacji Miejskiej.

Po zmianie organizacji ruchu roboty będą wykonywane na drugim pasie jezdni (lewym, patrząc od Komendy Policji do skrzyżowania z ul. Leszka). Ruch będzie prowadzony tak jak dotychczas - od ulicy Górniczej w kierunku ulicy Radlińskiej.

Roboty będą wykonywane na drugim pasie jezdni (lewym, patrząc od komendy policji do skrzyżowania z ul. Leszka). Ruch będzie prowadzony tak jak dotychczas - od ulicy Górniczej w kierunku ulicy Radlińskiej, od teraz prawym pasem. Wiąże się to z otwarciem wylotu ul. Mieszka.

Referat Zarządu Dróg Miejskich i Transportu poinformował, że do obsługi powrócą przystanki Osiedle Piastów i Jedłownik-Pogwizdów, ale tylko dla liniach A, B, C1 i D2 (kierunek Osiedle Piastów), natomiast w kierunku z Radlina do centrum autobus będzie zatrzymywał się na tymczasowym przystanku na ul. Leszka dla linii C2 oraz D2 (kierunek Chrobrego Boisko).