UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Regionalna Strategia Innowacji Województwa Śląskiego 2030

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego wraz z Parkiem Naukowo-Technologicznym „Technopark Gliwice" organizuje spotkanie online w ramach konsultacji społecznych projektu „Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego 2030". Wydarzenie odbędzie 15 kwietnia br. w godzinach 11:00-13:00. Zapraszamy do udziału.

Spotkanie dedykowane jest szerokiej reprezentacji środowisk lokalnych poszczególnych subregionów w tym m.in. dla przedstawicieli przedsiębiorstw, klastrów, organizacji pozarządowych, instytucji otoczenia biznesu, izb i stowarzyszeń gospodarczych, uczelni wyższych, organizacji badawczych oraz instytucji finansowych.

Celem spotkania jest przedstawienie projektu „Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego 2030” w ramach konsultacji społecznych dokumentu [otwiera się w nowym oknie].

Rejestracji na spotkanie należy dokonać do 14 kwietnia br. poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej: https://zoom.us/meeting/register/tJAufu2prToqGNa2FJ54yFrIn2okl8Gzvq_Q [otwiera się w nowym oknie].