UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Przewodnik miejski

Rodzinny Park Rozrywki "Trzy Wzgórza"

Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza” śmiało można uznać za największą atrakcję Wodzisławia Śląskiego, całego powiatu wodzisławskiego oraz jego okolic. Park linowy, profesjonalne trasy rowerowe (chociażby do dirt jumpingu czy slopestyle'u), arena do gry w chowanego, labirynty, skate park, tor pojazdów zdalnie sterowanych, plac zabaw, linarium, stoły do gry w szachy, wydzielone wybiegi dla psów, boksy do grillowania... To nie jedyne atrakcje, jakie odwiedzającym ma do zaoferowania Rodzinny Park Rozrywki.

Ośrodek rekreacyjny "Balaton"

Kto nie odwiedził jeszcze "Balatonu", ten nie zna Wodzisławia Śląskiego! Ośrodek rekreacyjny znajduje się w Lesie Miejskim na historycznym Grodzisku. To tutaj odpoczniecie na plaży przy kąpielisku, wypożyczycie sprzęt wodny: kajaki i rowerki czy skorzystacie z parku linowego, ścieżek zdrowia i tras rowerowych. Widzimy się na "Balatonie" - jedynym takim miejscu w Polsce!

Kryta pływalnia "Manta"

Nie boimy się tego powiedzieć: "Manta" po gruntownym remoncie to jedna z najlepszych krytych pływalni w regionie! Szkółka pływania dla najmłodszych i nieco starszych, turnieje pływackie, możliwość rezerwacji dla grup zorganizowanych, zajęcia fitness z aerobiku i aqua aerobiku... Ale to nie wszystko! Na początku 2017 roku na „Mancie” otwarto nową atrakcję: znajdujący się na zewnątrz budynku taras z saunami beczkowymi i drewnianą balią.