UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Przedsiębiorcą być - webinar

Jeśli zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć, skąd pozyskać dodatkowe środki finansowe na uruchomienie swojego biznesu lub chciałbyś połączyć aktywność społeczną z prowadzeniem firmy, weź udział w webinarze poprowadzonym przez doświadczonych doradców biznesowych.

Kliknij i zapisz się na webinar: https://app.evenea.pl/event/przedsiebiorca-byc-web/, który odbędzie się 25 lutego br. w godz. 17:00-18:30 poprzez internetową platformę komunikacyjną ZOOM. Osoby zapisane na wydarzenie otrzymają przed spotkaniem link do wydarzenia na ZOOM.

W czasie Webinaru dowiesz się:

  • jak prowadzić nieewidencjonowaną działalność gospodarczą;

  • skąd można otrzymać dofinansowanie na założenie własnej działalności gospodarczej;

  • jak skorzystać z preferencyjnych pożyczek na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej
    z programu „Pierwszy Biznes - Wsparcie na starcie”;

  • jak pozyskać dofinansowanie na założenie społecznego biznesu.

Poza proponowanym programem spotkania prowadzący będą odpowiadać na pojawiające się podczas webinarium pytania. Webinarium poprowadzą doświadczeni doradcy biznesowi, współpracujący z Inkubatorami przedsiębiorczości w Raciborzu i Rybniku – Piotr Dominiak oraz Sebastian Garbacz. Gospodarzem spotkania jest Anna Pomykoł – animatorka Programu Aktywności Lokalnej dzielnic Stare i Nowe Miasto w Wodzisławiu śląskim oraz Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Spotkanie dla liderów środowisk społecznych z terenu Wodzisławia Śląskiego realizowane jest w ramach projektu Program Aktywności Lokalnej dzielnic Stare i Nowe Miasto "Aktywność szansą na nowy początek", który finansowany jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 -2020. Projekt realizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim w partnerstwie z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS.

źródło: CRIS