Projekt „Superrada”. Spotkanie dla organizacji pozarządowych

Centrum Aktywności Społecznej oraz Fundacja Instytut Inicjatyw Lokalnych im. Waleriana Pańki zapraszają na spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie Wodzisławia Śląskiego, tematem którego będą lokalne Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Organizowane spotkanie jest kontynuacją poprzedniego szkolenia z 3 września br., gdzie uczestnikom przybliżony został temat Rad Działalności Pożytku Publicznego. Tym razem zastanowimy się na czym polega powołanie lokalnej Rady Działalności Pożytku Publicznego, której celem jest między innymi integracja środowiska III sektora.

Spotkanie odbędzie się 6 października br. o godz. 16:00 w ramach Projektu SUPERADA. To kampania na rzecz promocji lokalnych Rad Działalności Pożytku Publicznego, który zakłada wzmocnienie udziału organizacji pozarządowych w procesie ich powoływania i wsparcie w zakresie bieżącego funkcjonowania.

Projekt skierowany jest do organizacji społecznych działających na terenie województwa śląskiego, które chcą nawiązać współpracę z innymi stowarzyszeniami i jeszcze mocniej zaangażować się w życie lokalnych społeczności.

Zapisy:

  • superada@instytutpanki.pl,
  • Centrum Aktywności Społecznej, ul. Styczyńskiego 2, 44-300 Wodzisław Śląski, tel. 509 271 987.