Prezydent ogłosił konkurs na stroik świąteczny

Święta Bożego Narodzenia, a co za tym idzie - wspólna wigilia z mieszkańcami, coraz bliżej. Podobnie, jak w zeszłym roku, prezydent Mieczysław Kieca ogłosił konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny.

Własnoręcznie przygotowane prace możecie składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (ul. Bogumińska 4b), od 22 listopada do 12 grudnia (do godz. 15:00).

Jednym z warunków udziału w konkursie jest to, by przygotowana praca zawierała jeden z miejskich kolorów (szary, czerwony lub granatowy). Prace oceniane będą przez jury w trzech kategoriach – dzieci do 10. roku życia, młodzież od 11. do 18. roku życia oraz kategoria rodzinna/grupowa, czyli praca zbiorowa całych rodzin/grup. Pamiętajcie o tym, że udział w zabawie osoby niepełnoletniej wymaga zgody rodzica/opiekuna (zgoda - kliknij). Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu (kliknij).

Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród autorom najpiękniejszych stroików nastąpi w niedzielę, 17 grudnia, podczas wspólnej wigilii dla mieszkańców, w ramach Wodzisławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego na rynku.