Prezydent ogłosił konkurs na najpiękniejszą pisankę

Tegoroczna Wielkanoc przypada 21 kwietnia. Z okazji zbliżających się świąt prezydent miasta Mieczysław Kieca, podobnie jak w roku ubiegłym, zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie na najpiękniejszą pisankę.

Własnoręcznie przygotowane prace można składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (ul. Bogumińska 4b) do 11 kwietnia 2019 r. (do godz. 13:00).

Jednym z warunków udziału w konkursie jest to, by przygotowana praca zawierała minimum jeden miejski kolor (szary, czerwony lub granatowy). Prace oceniane będą przez jury w czterech kategoriach - dzieci do 10. roku życia, młodzież od 11. do 18. roku życia, osoby dorosłe oraz kategoria rodzinna/grupowa, czyli praca zbiorowa całych rodzin lub grup. Pamiętajcie o tym, że udział w zabawie wymaga złożenia oświadczenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (oświadczenie osoby pełnoletniej - kliknij, by pobrać; oświadczenie rodzica osoby niepełnoletniej - kliknij, by pobrać). Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu (kliknij).

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędą się w środę, 17 kwietnia o godz. 11:00 w sali klubowej Wodzisławskiego Centrum Kultury.