Prezydencki konkurs na stroik świąteczny

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Podobnie jak w poprzednich trzech latach prezydent Mieczysław Kieca zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszy stroik świąteczny.

Własnoręcznie przygotowane prace można składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (ul. Bogumińska 4b), od 19 listopada do 11 grudnia (do godz. 15:15).

Jednym z kryteriów jest to, by przygotowana praca zawierała jeden z miejskich kolorów (szary, czerwony lub granatowy). Prace oceniane będą przez jury w trzech kategoriach - dzieci do 10. roku życia, młodzież od 11. do 18. roku życia i osoby dorosłe oraz kategoria rodzinna/grupowa, czyli praca zbiorowa całych rodzin lub grup. Pamiętajcie o tym, że udział w zabawie wymaga złożenia oświadczenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (oświadczenie osoby pełnoletniej - kliknij, by pobrać; oświadczenie rodzica osoby niepełnoletniej - kliknij, by pobrać). Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu (kliknij).

Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród autorom najpiękniejszych stroików nastąpi w niedzielę, 16 grudnia, podczas wspólnej wigilii dla mieszkańców, w ramach Wodzisławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku.