PP19 w Pol-Eko-Aparatura

21 maja w ramach tygodnia rodziny, grupa Tygrysków z Publicznego Przedszkola nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi odwiedziła pobliską firmę POL-EKO Aparatura. Celem wycieczki było zapoznanie się z pracą kilku rodziców dzieci uczęszczających do grupy. Do POL-EKO- Aparatura przedszkolaki udały się na zaproszenie pani Doroty Lech-Skoczylas, mamy Emilki. Po firmie grupę oprowadzała pani Magdalena Figura- Łyżwa, za co serdecznie dziękujemy.

Na początku dzieci zobaczyły krótki spot reklamowy dzięki któremu miały okazje zapoznać się z historią firmy i jej wyrobami. Podczas zwiedzania zakładu były świadkami produkcji sprzętu laboratoryjnego, maszyn do wywozu i oczyszczenia ścieków, maszyny do robienia lodów tajskich i wiele innych. „Tygryski” widziały również w jaki sposób maszyny są zabezpieczane, pakowane i przygotowywane do wysyłki na cały świat- nawet do Chin.                    
Wycieczka do POL-EKO-APARATURA była bardzo interesująca. Dzieci miały okazję poszerzyć wiedzę na temat miasta w którym mieszkamy, a także . Nie spodziewaliśmy się, że w firmie POL-EKO-APARATURA robi się tak wiele rzeczy, z których korzystamy na co dzień.