UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Poznajcie firmę SONWIT INDECO

Ponad 7 lat temu w Wodzisławiu Śląskim powstała mała firma stolarska, która aż po dziś udowadnia, że posiadanie stacjonarnego punktu sprzedaży nie jest konieczne, aby odnieść sukces. Poznajcie firmę "SONWIT INDECO Wodzisław Śląski".

Kilka słów o firmie

"SONWIT INDECO" to mała stolarska firma, która ponad 7 lat temu pojawiła się na mapie Wodzisławia Śląskiego. Firma ta jest jedynym Autoryzowanym Przedstawicielem Indeco na terenie naszego miasta i zajmuje się wykonywaniem m.in. szaf w systemie INDECO, tradycyjnych mebli kuchennych, sypialni, komód, garderób, biurek i innych mebli na wymiar.

Wykonywanie mebli na miarę wymaga dokładnych pomiarów oraz szczegółowych ustaleń. Z racji tego "SONWIT INDECO" stawia na mobilną działalność. Indywidualne konsultacje w domu klienta, przedstawianie wzorników, tworzenie wizualizacji to kroki, które podejmują pracownicy, aby zrealizować marzenia klienta o wymarzonym meblu.

Nagradzani i doceniani

Firma "SONWIT INDECO" może pochwalić się m.in. trzecim miejscem w konkursie "ORŁY MEBLARSTWA 2019" w powiecie wodzisławskim. Wśród swoich zleceniodawców może wyróżnić placówki oświatowe i lokalne firmy (np. pracownia krawiecka Akademia Stylu Maluszka w Wodzisławiu Śląskim, Publiczne Przedszkola, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Wodzisławiu Ślaskim, Szkoła Podstawowa nr 4 w Radlinie, WOM w Rybniku, firma Capek w Skrzyszowie).

Firma ta stawiamy na jakość wykonywanej pracy, dobry kontakt z klientem oraz na miłą i wesołą atmosferę. Jak mówią przedstawiciele "SONWIT INDECO" - "Nasza praca jest dla nas pasją a zadowolenie klienta satysfakcją i motywacją do działania".

Gdzie znajduje się SONWIT INDECO?

SONWIT INDECO
ul. Rogowska 31
Wodzisław Śląski
tel: 668-130-316, 732-610-422
e-mail: sonwit2@gmail.com
strona www: http://sonwitindeco.pl/
facebook: facebook.com/SonwitIndecoWodzislaw


Jeśli prowadzisz działalność, firmę w Wodzisławiu Śląskim. Jeśli chcesz o niej opowiedzieć lokalnej społeczności, daj nam znać. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Pisz na adres: k.sobczak@wodzislaw-slaski.pl i k.powala@wodzislaw-slaski.pl.