UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Poznajcie firmę Matech Production

Wodzisławianin, który postanowił podążyć za swoimi marzeniami i stworzyć własną markę Matech Production, zajmującą się tworzeniem filmów w zależności od potrzeb klienta.

Mateusz Kojzar jest ambitnym i pełnym pasji człowiekiem. Zamiłowanie do tworzenia własnych filmów zrodziło się w szkole średniej. To właśnie w liceum powstała pierwsza amatorska grupa filmowa. Następnie pojawiły się już bardziej poważne produkcje, jak m.in. film promujący szkołę. Kończąc studia na Politechnice Śląskiej, postanowił założyć własną działalność gospodarczą i realizować się w tym, co go pasjonuje. Złożył wniosek do Powiatowego Urzędu Pracy o dofinansowanie. Skorzystał również z pomocy z Wodzisławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Czym zajmuje się firma Matech Production?

Firma Matech Production tworzy rzeczywistość na ekranie. W zależności od potrzeb, film tworzy markę osobistą w social mediach, materiał promocyjny czy relację z wydarzeń.

Dzięki ekspansji Internetu oraz coraz szybszym łączom internetowym spoty reklamowe stały się doskonałym środkiem do promowania każdego przedsiębiorstwa.

Reklama w postaci filmu ma niesamowitą moc przekazu, a obraz jest o wiele lepiej zapamiętywany przez potencjalnego klienta, niż inne narzędzia marketingowe.

Nagrywanie filmów reklamowych, filmów korporacyjnych oraz filmów produktowych przez firmę Matech Production to gwarancja jakości za rozsądne pieniądze, oryginalnego pomysłu i ciekawego montażu video oraz szybkiego terminu realizacji.

Mateusz krok po kroku, szczegółowo planuje realizacje każdego video. Opracowuje scenariusz, przygotowuje miejsce nagrań. Wszystko po to, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju film reklamowy, który będzie odpowiadał za realizowanie oczekiwanych celów biznesowych.

W efekcie cieszysz się filmem reklamowym, który jest profesjonalny, atrakcyjny, a przede wszystkim przystępny dla Twoich odbiorców.

 

Gdzie znajduje się firma?

Matech Production

ul. Kubsza 28, 44-300 Wodzisław Śląski

Tel. 792 477 771,

facebook: https://www.facebook.com/matech.production

matech.production@gmail.com

Jeśli prowadzisz działalność, firmę w Wodzisławiu Śląskim. Jeśli chcesz o niej opowiedzieć lokalnej społeczności, daj nam znać. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Pisz na adres: k.sobczak@wodzislaw-slaski.pl i k.powala@wodzislaw-slaski.pl.