UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Poznajcie firmę Gosław Sport Center

W 2012 roku na terenie Wodzisławia Śląskiego powstała jedna z pierwszych baz sportowo-rekreacyjnych. Celem stworzenia „Gosław Sport Center”, bo o tej firmie mowa, było otwarcie miejsca, do którego będą przychodziły całe rodziny, aby spędzić czas aktywnie, cieszyć się dobrym samopoczuciem, zdrowiem i świetną kondycją fizyczną.

Kilka słów o firmie

Gosław Sport Center” powstał w Wodzisławiu Śląskim w 2012 r. Firma oferuje szereg usług, skupiających się wokół propagowania zdrowego stylu życia. Bazę sportowo-rekreacyjną tworzą profesjonalna siłownia wyposażona w innowacyjny sprzęt do ćwiczeń z obszerną częścią do treningu cardio, zajęcia fitness (w tym zajęcia taneczne, dla kobiet w ciąży, zajęcia taneczne dla dzieci i aerobik dla seniorów, indoor cycling), treningi personalne, strefa odnowy biologicznej, w której znajdują się trzy sauny (fińskie 70°C i 100°C oraz infrared) i jacuzzi, poradnia dietetyczna oferująca jednorazowe konsultacje, dietoterapię czy zakupy z dietetykiem, gabinet masażu, boiska sportowe, baseny letnie, domki letniskowe/campingowe, zimowy stok narciarski dla dzieci, grill bar na świeżym powietrzu, restauracja specjalizująca się w organizacji przyjęć okolicznościowych.

Niepowtarzalna atmosfera

Gosław Sport Center” jest miejscem, w którym panuje niepowtarzalna atmosfera. Klient czuje się komfortowo, jak w domu. To miejsce, do którego chce się wracać dla ludzi, którzy tam pracują. Wykwalifikowana kadra trenerska przyciąga nie tylko ze względu na profesjonalizm, ale przede wszystkim na podejście do drugiego człowieka. Bez względu na to, czy dopiero rozpoczynamy swoją przygodę ze sportem, czy też od dawna jesteśmy aktywnymi użytkownikami siłowni, każdy może tu liczyć na wsparcie, rozmowę i szczere zainteresowanie.

Siłownia jest przystosowana zarówno do możliwości panów, jak i pań. Podobnie jest z zajęciami grupowymi, gdzie fitness wybiega poza standardowe myślenie o zajęciach grupowych, będących rodzajem aktywności fizycznej jedynie dla kobiet. Bogata oferta i różnorodność przyciąga i sprawia, że każdy może znaleźć tu coś dla siebie.

Gosław Sport Center” jest miejscem, gdzie nawet dzieci znajdą dla siebie atrakcję. W okresie letnim funkcjonuje tam basen otwarty, zimą zaś stok narciarski. Poza tym organizowane są tu również półkolonie lenie oraz zimowe, odbywają się zajęcia taneczne, a także imprezy urodzinowe pod okiem sympatycznych animatorów z mnóstwem niespodzianek: malowaniem twarzy, czy też przebieraniem się w kostiumy balowe.

Baza sportowa oferuje również boiska do gry w piłkę nożną, jest ich na terenie obiektu trzy – w tym jedno pełnowymiarowe, służy głównie drużynom, które pojawiają się w czasie obozów sportowych na terenie ośrodka, a także stanowi miejsce przygotowywania się do rozgrywek dla zawodników Odry Wodzisław.

Gdzie znajduje się Gosław Sport Center?

Gosław Sport Center Sp. z o.o.
ul. Cisowa 6
44-300 Wodzisław Śląski
tel.: 32 454 69 66
e-mail: recepcja@goslawsportcenter.pl

Jeśli prowadzisz działalność, firmę w Wodzisławiu Śląskim. Jeśli chcesz o niej opowiedzieć lokalnej społeczności, daj nam znać. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Pisz na adres: k.sobczak@wodzislaw-slaski.plk.powala@wodzislaw-slaski.pl.