UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Poznajcie firmę ADEGIS

ADEGIS to zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim firma techniczna z polskim kapitałem, działającą od 2014 roku na rynku usług wspierających działy utrzymania ruchu. Na terenie całego kraju firma obsługuje blisko 700 zakładów produkcyjnych z takich branż jak: motoryzacyjna, hutnicza, chemiczna, lotnicza, spożywcza, meblarska czy kosmetyczna.

Potwierdzeniem jakości i wysokiego poziomu obsługi jest współpraca z IKEA, VW, Fiat, Velux, Opel, TRW Automotive czy Arcelor Mittal.

Misją firmy jest bycie profesjonalnym partnerem dla zakładów produkcyjno-przemysłowych na terenie całego kraju.

W 2015 roku firma została wyłącznym przedstawicielem w Polsce, niemieckiej firmy IBA AG oraz holenderskiej JC-Electronics. Zespół pracowników tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży technicznej oraz obsłudze klienta: elektronicy, elektromechanicy, automatycy, specjaliści ds. obsługi klienta oraz przedstawiciele regionalni.

Wieloletnia praktyka współpracy z klientami biznesowymi zaprocentowała pełnym zrozumieniem ich potrzeb oraz dostosowaniem zakresu oferty do wymogów rynkowych. Rocznie firma rejestruje blisko 5000 zleceń od swoich klientów. Celem prowadzonych przez ADEGIS działań jest zabezpieczenie ciągłości produkcji klientów.

- Osiągamy ją poprzez ciągłą pracę mającą na celu zwiększanie kompetencji technicznych naszych pracowników oraz rozbudowywanie zaplecza technicznego. Najważniejszymi priorytetami jest zachowanie właściwych proporcji między skutecznością, czasem realizacji i ceną. Firma dysponuje profesjonalnym zapleczem technicznym regularnie rozbudowywanym w oparciu o potrzeby swoich klientów – wyjaśnia nam przedstawiciel wodzisławskiego przedsiębiorstwa.

Współpracę z klientami firma buduje na zasadach partnerskich, kierując się w niej etyką biznesową. Chcąc polepszyć jakość obsługi, ADEGIS wdrożył system ERP, który przyśpieszył i ustandaryzował proces obsługi.

Rok 2018 był dla firmy przełomowy. Zainwestowała bowiem w zakup gruntów w Wodzisławiu Śląskim, które przeznaczy na planowaną rozbudowę siedziby i centra serwisowego. W związku z tym w najbliższym czasie firma planuje powiększyć kadrę techniczną (elektroników, elektromechaników, automatyków). Już teraz firma poszukuje elektroników, elektromechaników, automatyków do swojej siedziby w Wodzisławiu Śląskim.

Zarząd spółki od samego początku istnienia firmy kieruje się zasadą jasnego rozdziału między pracą a życiem prywatnym swoich pracowników. Aktualnie firma zatrudnia ponad 40 pracowników. Bardzo dużą uwagę w ADEGIS przywiązuje się do efektywnego wykorzystania podstawowego wymiary czasu pracy. Każdy pracownik ma do wyboru pakiet socjalny w postaci pakietu sportowego lub medycznego.

 

Kandydaci mogą przesyłać swoje aplikacje na adres praca@adegis.com

Strona internetowa: www.adegis.com

Siedziba: Wodzisław Śląski, Marklowicka 21

Jeśli prowadzisz działalność, firmę w Wodzisławiu Śląskim. Jeśli chcesz o niej opowiedzieć lokalnej społeczności, daj nam znać. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Pisz na adres: k.sobczak@wodzislaw-slaski.pl i k.powala@wodzislaw-slaski.pl.