Polsko-czeski Festiwal Sportów Ekstremalnych na Trzech Wzgórzach

W okresie wakacyjnym przygotowaliśmy dla miłośników sportów nieco bardziej ekstremalnych zajęcia warsztatowe na skate parkach w Wodzisławiu Śląskim i czeskiej Ostrawie.

Zajęcia skierowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych, niezależnie od wieku, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Szkolenia prowadzić będą 4 instruktorzy z hulajnogi/deskorolki/rolek/bmx, posiadający licencje instruktorskie oraz wewnętrzne certyfikowane szkolenia. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zajęcia odbywają się 16 sierpnia (piątek) - Skatepark Wodzisław Śląski, Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza”, ul. Matuszczyka, w godzinach 11:00-14:00. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych termin warsztatów może ulec zmianie lub godziny rozpoczęcia i zakończenia mogą ulec zmianie.

Organizator podczas zajęć zapewnia wodę, owoce i przekąski. Pytania prosimy kierować na adres: i.gornik@mosir.wodzislaw-slaski.pl.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa RP "Przekraczamy Granice".