Poczuj i uwolnij swoje ciało. Warsztaty w WCK

Ciało, oddech, taniec – każde z osobna, znaczy wiele. Ale siła drzemiąca w nich razem, połączona w jedno, uwalnia potężne pokłady energii. Chcesz się o tym przekonać? Wybierz się na warsztaty z cyklu „Tu i teraz" do Wodzisławskiego Centrum Kultury. I poczuj siebie!

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza młodzież i dorosłych na warsztaty z cyklu "Tu i teraz" już 9 października, w sobotę od godz. 10:00. Tym razem będzie to wyjątkowe, dwugodzinne spotkanie pn. „Uwolnij ciało" z Małgorzatą Karwot, które odbędzie się w sali klubowej WCK.

Warsztaty adresowane są do każdego, kto chciałby poczuć się lepiej w swoim ciele, wsłuchać się w nie. Tematyka warsztatów oscylować będzie m.in. wokół pracy z oddechem, relaksacji, puszczania napięć i uwalniana emocji w ruchu oraz w tańcu spontanicznym. „Uwolnij ciało"! A pomoże w tym Małgorzata Karwot - magistrantka psychologii i instruktorka tańca. - Doświadczenie zdobywam we własnej pracy terapeutycznej, gdzie na sobie ćwiczę wsłuchiwanie się we własne ciało, rozluźniania napięć i rozpoznawania jak emocje przejawiają się w naszym ciele – tłumaczy instruktorka. Na co dzień skupia się na poszerzaniu wiedzy z zakresu psychologii i terapii. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 50 zł. Zapisy przyjmowane są do 7 października pod adresem i.sobota@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych i uzależniona od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Warunki uczestnictwa w warsztatach określa 
Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

 

źródło: Wodzisławskie Centrum Kultury