Pani Zenobia świętuje wyjątkowy jubileusz

Co składa się na piękne życie? Bez wątpienia, budują go godne uwagi wspomnienia. Tych z kolei nie brakuje pani Zenobii Stęplewskiej, która w tym roku skończyła 100 lat. Energii życiowej dodaje jej liczna rodzina, którą jubilatka często wspomina. Solenizantce, z okazji tego wyjątkowego jubileuszu, życzenia i gratulacje składali prezydent miasta Mieczysław Kieca oraz Joanna Kamińska, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Dziś, tj. 21 lutego prezydent Mieczysław Kieca wraz z kierownikiem wodzisławskiego Urzędu Stanu Cywilnego Joanną Kamińską odwiedzili Jubilatkę oraz jej Rodzinę i złożyli jej najserdeczniejsze życzenia z okazji niecodziennego jubileusz 100. rocznicy urodzin.

Jubilatka wiele lat spędziła w sąsiednim Pszowie, gdzie pracowała na kuchni w nieistniejącej już restauracji Pszowianka. - Pomimo stu przeżytych lat nadal mam bardzo dobrą pamięć, dlatego często wracam wspomnieniami do przeszłości i pięknych chwil, które dane mi było przeżyć - mówi pani Zenobia. Solenizantka stworzyła wielopokoleniową rodzinę. Obecnie jest babcią pięciorga wnucząt, siedmiorga prawnucząt i praprawnuka.

Posiłkując się wspomnianą niezawodną pamięcią, pani Zenobia może w każdej chwili wracać do wspaniałych momentów ze swojego życia. Gdy patrzy się na panią Zenobię, można nabrać stuprocentowej pewności, że moc optymizmu oraz radość z codzienności są receptą na długie i udane życie. Solenizantce jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia zadowolenia ze wszystkich rzeczy, które udało się jej dokonać. Jesteśmy przekonani, że kolejne dni będą przynosiły wszystko to, co w życiu najpiękniejsze oraz będą naznaczone dobrym nastrojem i ludzką serdecznością.