Organizujesz wydarzenie? Zgłoś je do miesięcznego plakatu

Miasto o wydarzeniach odbywających się w Wodzisławiu Śląskim właściwie codziennie informuje mieszkańców m.in. za pośrednictwem swojej strony internetowej i konta w portalu Facebook. Ponadto specjalne harmonogramy wydarzeń na kolejne dni i tygodnie udostępniane są także na tablicach na przystankach autobusowych.

Co ważne, każdy, kto planuje w mieście koncert, zawody, wystawę czy innego rodzaju imprezę i chciałby poinformować o tym mieszkańców, może skontaktować się z Wydziałem Dialogu, Promocji i Kultury Urzędu Miasta. Informacje o planowanym wydarzeniu należy przesyłać na adres e-mailowy kalendarz@wodzislaw-slaski.pl.

Jeśli planujecie organizację interesujących wydarzeń we wrześniu i chcielibyście, aby informacja została umieszczona w harmonogramie zamieszczanym m.in. na przystankach, napiszcie wiadomość do 20 sierpnia br.

W treści powinny znaleźć się następujące informacje: nazwa, dokładny termin, godzina, miejsce, link do strony wydarzenia lub innej strony zawierającej szczegóły odnośnie do imprezy.

Wiadomości mogą wysyłać m.in. miejskie jednostki, fundacje, stowarzyszenia, kluby sportowe, szkoły i przedszkola, koła zainteresowań, puby, restauracje, inni przedsiębiorcy, itp.

Należy pamiętać, że wysłanie informacji nie jest równoznaczne z opublikowaniem jej w miejskich kanałach.