Ogłaszamy gwiazdy 48. Dni Wodzisławia Śląskiego

48. Dni Wodzisławia Śląskiego startują 9 czerwca. Wiadomo już, kto wystąpi na stadionie miejskim przy Bogumińskiej podczas drugiego dnia trzydniowego święta miasta. Sobota będzie należała do trzech polskich artystów: pop-rockowego zespołu Video, piosenkarki i kompozytorki Moniki Lewczuk oraz Szymona Chodynieckiego - wokalisty znany m.in. z utworu "Z Całych Sił".

Jestem pewien, że zespół Video, Monika Lewczuk i Szymon Chodyniecki, czyli artyści, których zaprosiliśmy do udziału w 48. Dniach Wodzisławia Śląskiego, przypadną do gustu wodzisławianom i przyciągną tysiące ludzi. Święto miasta to przecież także święto mieszkańców. Najważniejsze jest więc dla nas to, jak bawią się oni sami - mówi prezydent miasta Mieczysław Kieca. - Szykuje się naprawdę fantastyczne świętowanie - i to nie tylko Dni Wodzisławia Śląskiego, ale również jubileuszu 760-lecia miasta. Serdecznie zapraszam! - dodaje.

Szczegółowe informacje na temat Dni Wodzisławia Śląskiego i zaproszonych gwiazd, będą ukazywać się m.in. w aktualnościach strony miasta, stronie wydarzenia w portalu Facebook (kliknij tutaj), fanpage'u miasta (kliknij tutaj) i w serwisie Wodzisławskiego Centrum Kultury, które organizuje wydarzenie dla miasta (kliknij tutaj).

 

 

Video

 

Monika Lewczuk - Libre (ft. Alvaro Soler)

 

Szymon Chodyniecki - Z Całych Sił