UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Ogłaszamy datę 48. Dni Wodzisławia Śląskiego

Tegoroczne, 48. Dni Wodzisławia Śląskiego odbędą się w dniach 9-11 czerwca! Główne atrakcje związane z trzydniowym świętem miasta będą miały miejsce, dokładnie jak rok temu, na rynku oraz stadionie miejskim przy Bogumińskiej.

Dni Wodzisławia Śląskiego to jedna z większych imprez plenerowych w regionie, która od wielu lat przyciąga do naszego miasta tysiące ludzi. Jestem pewien, że zbliżająca się edycja będzie wyjątkowa. Tym bardziej, że odbędzie się w roku, w którym mieszkańcy świętują 760-lecie istnienia miasta. Już teraz gorąco zachęcam do wzięcia udziału w tej wspaniałej imprezie. Tak też tworzymy Wodzisław - mówi prezydent miasta Mieczysław Kieca.

Na wodzisławian każdego dnia miejskiego święta będą czekać pozytywne emocje, zabawa na najwyższym poziomie i całe mnóstwo atrakcji, nie tylko tych muzycznych.

O tym, co najbardziej interesuje mieszkańców, czyli jakie gwiazdy zobaczymy na sporej, plenerowej scenie 48. Dni Wodzisławia Śląskiego, będziemy informować niedługo. Naszym celem było takie przygotowanie oferty, żeby każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie. Wodzisławskie Centrum Kultury już zadbało o to, by umowy z wszystkimi artystami, którzy wystąpią podczas miejskiej imprezy, zostały podpisane - dodaje wiceprezydent Barbara Chrobok.

Kolejne informacje na temat Dni Wodzisławia Śląskiego będą ukazywać się m.in. w aktualnościach strony miasta, stronie wydarzenia w portalu Facebook (kliknij tutaj), fanpage'u miasta (kliknij tutaj) i w serwisie Wodzisławskiego Centrum Kultury, które organizuje wydarzenie dla miasta (kliknij tutaj).