UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Nowe godziny pracy Urzędu Miasta

Przypominamy, że nastąpiły zmiany w funkcjonowaniu pracy Urzędu Miasta w Wodzisławiu Śląskim. Jakie? Sprawdźcie w artykule.

Od 4 maja br. do odwołania wodzisławski magistrat jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 18:30, z przerwą od godziny 12:30 do godziny 13:30.

Bezpośrednia obsługa klientów odbywa się wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu spotkania z właściwym wydziałem lub biurem w godzinach pracy Urzędu. Wykaz numerów telefonów dostępny jest tutaj oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego tutaj. Ponadto dokumenty należy składać drogą elektroniczną (ePUAP, SEKAP), za pośrednictwem poczty lub poprzez umieszczenie w urnie znajdującej się przez wejściem do budynku 4B Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego. Opłaty powinny być dokonywane przelewem. Zawieszona zostaje możliwość osobistego składania skarg i wniosków.

Należy dodać, że obsługa klientów przeprowadzana jest z zachowaniem wszelkich środków ochrony sanitarnej, z zachowaniem odpowiedniego dystansu.

Więcej informacji można znaleźć, klikając tutaj.